|
|
|
|
|
|
|
| Rotu, sukupuoli | Sveitsinpuoliverinen, ori |
| Säkäkorkeus, väri | 167 cm, tummanruunikko splashed white |
| Syntynyt, ikä | 15.12 2021, Sveitsi, 10-vuotias |
| Maahantuoja | Katariina A. |
| Omistaja | Scuderia Sierra |
| Koulutustaso | Vaativa B / 160 cm / CIC3, yleispainotus |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisci elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisci elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
|
ISÄ FANTÔME SVEITSINPUOLIVERINEN 169 CM MUSTANRUUNIKKO |
II ALAMEO HANN 167 CM TUMMANRUUNIKKO |
III AVRIO |
|
IIE ALAMEDA | ||
|
IE MARGUERITE CHWB 170 CM RUUNIKKO |
IEI MERLIN | |
|
IEE VERITÉ | ||
|
EMÄ AURORA SVEITSINPUOLIVERINEN 165 CM RUUNIVOIKKO SPLASHED WHITE |
EI AURELION TRAK 168 CM TUMMANRUUNIKKO SPLASHED WHITE |
EII VERMILLION |
|
EIE AURELIA | ||
|
EE CATALINA CHWB 165 CM VOIKKO |
EEI CATARO | |
|
EEE DALIA | ||
|
Emälinja: evm | ||
| ERJ: 36 sijoitusta (6 voittoa) | ||
| 25.06 2024 | Kingsvalley 160 cm | 2/24 |
| 26.06 2024 | Kingsvalley 160 cm | 2/24 |
| 27.06 2024 | Kingsvalley 160 cm | 1/24 |
| 28.06 2024 | Kingsvalley 160 cm | 3/24 |
| 30.06 2024 | Kingsvalley 160 cm | 4/24 |
| 05.07 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 2/39 |
| 09.07 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 3/39 |
| 07.12 2024 | Kingston Gård 160 cm | 1/16 |
| 07.12 2024 | Kingston Gård 160 cm | 4/16 |
| 13.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 5/36 |
| 17.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 5/36 |
| 18.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 3/36 |
| 19.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 5/36 |
| 20.01 2025 | Kingston Gård 160 cm | 2/33 |
| 23.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 1/36 |
| 26.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 3/36 |
| 28.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 1/36 |
| 28.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 3/36 |
| 30.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 4/36 |
| 01.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 5/36 |
| 02.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 2/36 |
| 03.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 3/36 |
| 04.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 2/36 |
| 06.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 6/36 |
| 07.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 2/36 |
| 07.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 5/36 |
| 20.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus 160 cm | 2/36 |
| 17.04 2025 | Hemgård 160 cm | 5/27 |
| 26.04 2025 | Hemgård 160 cm | 5/27 |
| 06.05 2025 | Breymann Hanoverians 160 cm | 5/48 |
| 13.06 2025 | Harmony Sporthorses 160 cm | 1/61 |
| 14.06 2025 | Harmony Sporthorses 160 cm | 3/61 |
| 16.06 2025 | Harmony Sporthorses 160 cm | 1/61 |
| 23.06 2025 | Harmony Sporthorses 160 cm | 7/61 |
| 24.06 2025 | Harmony Sporthorses 160 cm | 2/61 |
| 29.06 2025 | Harmony Sporthorses 160 cm | 2/61 |
| KRJ: 44 sijoitusta (6 voittoa) | ||
| 23.02 2025 | Kingston Gård vaativa B | 3/40 |
| 02.03 2025 | Kingston Gård vaativa B | 1/40 |
| 02.03 2025 | Moonhigh Warmbloods vaativa B | 4/30 |
| 03.03 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus vaativa B | 6/50 |
| 04.03 2025 | Kingston Gård vaativa B | 5/40 |
| 05.03 2025 | Kingston Gård vaativa B | 6/40 |
| 05.03 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus vaativa B | 7/50 |
| 06.03 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus vaativa B | 1/50 |
| 08.03 2025 | Moonhigh Warmbloods vaativa B | 5/30 |
| 09.03 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus vaativa B | 2/50 |
| 09.03 2025 | Moonhigh Warmbloods vaativa B | 4/30 |
| 11.03 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus vaativa B | 1/50 |
| 12.03 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus vaativa B | 3/50 |
| 12.03 2025 | Moonhigh Warmbloods vaativa B | 4/30 |
| 13.03 2025 | Moonhigh Warmbloods vaativa B | 3/30 |
| 16.03 2025 | Moonhigh Warmbloods vaativa B | 1/30 |
| 17.03 2025 | Moonhigh Warmbloods vaativa B | 3/30 |
| 18.03 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus vaativa B | 4/50 |
| 26.03 2025 | Stall Fernweh vaativa B | 2/50 |
| 27.03 2025 | Moonhigh Warmbloods vaativa B | 3/30 |
| 27.03 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus vaativa B | 7/50 |
| 31.03 2025 | Demure vaativa B |
11/182 |
| 02.04 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 3/50 |
| 03.04 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 7/50 |
| 04.04 2025 | Stall Fernweh vaativa B | 3/50 |
| 08.04 2025 | Stall Fernweh vaativa B | 5/50 |
| 10.04 2025 | Stall Fernweh vaativa B | 2/50 |
| 12.04 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 1/50 |
| 12.04 2025 | Stall Fernweh vaativa B | 7/50 |
| 13.04 2025 | Stall Fernweh vaativa B | 4/50 |
| 16.04 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 2/50 |
| 20.04 2025 | Stall Fernweh vaativa B | 7/50 |
| 22.04 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 2/50 |
| 24.04 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 6/50 |
| 26.04 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 6/50 |
| 11.05 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 5/40 |
| 15.05 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 6/40 |
| 21.05 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 6/40 |
| 22.05 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 1/40 |
| 22.05 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 5/40 |
| 23.05 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 2/40 |
| 26.05 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 5/40 |
| 29.05 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 2/40 |
| 30.05 2025 | Yorca Warmbloods vaativa B | 3/40 |
| KERJ: 19 sijoitusta (5 voittoa) | ||
| 12.12 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 1/29 |
| 17.12 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 5/29 |
| 29.12 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 4/29 |
| 30.12 2024 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 3/29 |
| 12.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 4/32 |
| 15.01 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 5/32 |
| 20.01 2025 | Kingston Gård CIC3 | 4/18 |
| 02.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 4/31 |
| 02.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 5/32 |
| 03.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 4/31 |
| 08.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 1/32 |
| 09.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 2/31 |
| 15.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 1/31 |
| 18.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 5/31 |
| 20.02 2025 | Nessinjärven kilpailukeskus CIC3 | 1/31 |
| 22.02 2025 | Stall Haze Field Warmbloods CIC3 | 2/23 |
| 31.03 2025 | Kingston Gård CIC3 | 2/32 |
| 01.04 2025 | Kingston Gård CIC3 | 1/32 |
| 30.04 2025 | Bråvalla Stall CIC4 |
4/83 |
| 00.00 0000 | Järjestäjä CIC3 | 0/00 |
Ulkoasu © Nikki 2025 Navigaation taustakuva © Pete Fecteau / Subtle Patterns |
Scuderia Sierra on virtuaalitalli Kaikki sivuilla esiintyvät tiedot ovat fiktiivisiä, eivätkä kuvissa esiintyvät paikat, henkilöt tai eläimet liity sivuilla esitettyihin tietoihin. Kaiken materiaalin kopioiminen on kielletty. |